Zarejestruj

AliorBank wstrzymuje przelewy

AliorBank wstrzymuje przelewy

Postprzez piotrs2009 » 2018-08-31, 16:13

Witam
po raz kolejny AliorBank wstrzymuje wychodzący przelew . Dzieje sie to zwykle w piątek kiedy pilnie potrzeba wysłać pieniądze ( przelew zleceony jako natychmiastowy ) . Poprzednim razem dalej w nocy pt/sob mieli przerwę serwisową , a w tygodniu przelew został odrzucony
Pzelew jest na konto gieldy bitmarkiet - bm24 , z tym że nie są to pieniądze na inwestycje , tylko forma pomocy finansowej dla moich bliskich znajomych ze wschodniej granicy - kiedy koszta przelewu poza unię są bardzo duże łatwiej mi jest wysłać bitcony i zamienić je z powrotem na hrywy)) plus możliwość przesłania bezpośrednio na kartę - niż płacić dużą prowizję za nie europejski przelew .
Nie są to duże pieniądze ,paręset złotych - ale pilnie potrzebne . Poprzednim razem był pogrzeb matki znajomej - a na Ukrainie chowa się ( w upale) w ciągu 12h i za to trzeba zapłacić , teraz też bardzo trudna sytuacja .
Panowie w garniturkach bawią się moimi pieniędzmi nie rozumiejąc że nie wszędzie zarabia się 10tys , nie ma w kraju wojny i nie istnieje dla nich pojęcie bezinteresownej pomocy . Dla mnie to jest dziecinada . Telefon do banku - 1/2 godziny czekania , 2 rozmowy z działem bezpieczeństwa i dalej nic . Nikt nie dzwoni cisza pewno nie zrealizują tego przelewu - bo im się nie podoba ..

Powrót do Alior Bank