Zarejestruj

Opinie klientów o Banku Millenium

Re: Opinie klientów o Banku Millenium

Postprzez kinzaj23 » 2015-10-12, 11:37

Czytając opinie zastanawiam się czy to ja miałam pecha czy trafiłam na kiepski oddział. W złości najchętniej bym napisała banda niedouczonych, niekompetentnych pracowników którzy potrafią tylko zakładać konta i dawać "super" kredyty. Reklama jakoby był to najprzyjemniejszy bank w opinii klientów mnie zwyczajnie śmieszy. Moi rodzice mieli w tym banku kredyt hipoteczny we frankach (wzięli go w pełni świadomie i mimo że wiadomo wszystkim co z frankami się działo nie w tym problem), w połowie tego roku mój tato ciężko się rozchorował, w związku z tym wspólnie postanowiliśmy spłacić całość kredytu, w banku usłyszeliśmy że jest do tego potrzebny podpis obojga kredytobiorców czyli i mamy i taty który był w tym czasie w szpitalu i z przyczyn oczywistych do banku udać się nie mógł. Pani w banku nie wykazała ani odrobiny zrozumienia i upierała się przy swoim że obecność obojga kredytobiorców jest niezbędna do spłacenia kredytu. Kolejny problem napotkaliśmy miesiąc póżniej gdy ojciec zmarł i w dalszym ciągu chcieliśmy spłacić kredyt, otóż bank nie umiał nam odpowiedzieć w jakiej kwocie kredyt mamy spłacić (nikt nie umiał nam powiedzieć jaka kwota kary za wcześniejszą spłatę kredytu, informacja o karze z umowy odsyłała do regulaminu którego nikt nie umiał znaleźć). W końcu po kilku telefonach podano nam numer konta i kwotę która powinna wystarczyć na zobowiązanie ze stwierdzeniem że jeśli jakieś pieniądze zostaną to nadwyżka zostanie nam zwrócona. Pieniądze wpłaciliśmy i czekaliśmy na rozliczenie kredytu, okazało się że wpłaciliśmy 1600 złotych za dużo. Udaliśmy się z mamą po wypłatę nadwyżki i jakież zdziwienie bank uznał że pieniądze te odzyskamy po ustaleniu masy spadkowej i znów tłumaczenie że pieniędzy nie mógł przecież wpłacić nieboszczyk i są to nasze pieniądze. Nic z tego, w trakcie też dowiedzieliśmy się że tato miał 2 konto walutowe o którym nie wiedzieliśmy i na którym znajdują się pieniądze w wys. 1800 franków i też wymagają ustalenia masy spadkowej. Udaliśmy się do notariusza. Po złożeniu wniosku o wypłatę pieniędzy po zmarłym otrzymaliśmy info że na pieniądze musimy poczekać ale nikt nie umiał nam powiedzieć ile to będzie trwało. W końcu po 2 tygodniach info z banku że pieniądze można odebrać, pojechaliśmy wraz z mamą i bratem i znów zdziwienie bo odzyskaliśmy jedynie nadpłatę spłaconego kredytu a o frankach nikt nic nie wie. Zrobiłam awanturę w efekcie przyjęła mnie Pani kierownik w zamkniętym pomieszczeniu i spytała skąd mam informacje o frankach na koncie, jak dowiedziała się że od pracownicy banku wykonała jeden telefon po czym z uśmiechem mnie poinformowała że te pieniądze zostały przelane na konto mojej mamy i są do odebrania. Pieniądze więc odzyskaliśmy w całości choć zamieszania z tym było co niemiara a ja mam prawo przypuszczać że gdybym nie otrzymała informacji o drugim koncie przez przypadek i potem się nie upierała że takie konto było to pieniądze by zniknęły. Złożyłam skargę na oddział a bank mi odpowiedział cyt. "dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem".

Postprzez karolajn67 » 2017-05-13, 21:34

Ja jestem w miarę zadowolona z tego banku. Wiadomo, że nie jest idealny, ale nie miałam nigdy z nimi większych problemów. Oferta jest dość atrakcyjna, także jak dla mnie wszystko w porządku :)
[URL=https://www.adwokat-riedel.pl] adwokat wodzisław śląski opinie [/URL]

Postprzez Nabank » 2018-01-22, 11:17

Oprócz sztandarowego Konta 360, warto jeszcze wziąć pod uwagę Konto Oszczędnościowe Profit (2,7%) i Lokatę Mobilną (2,5%).

Postprzez bankier21 » 2018-02-15, 19:26

Millenium ma swietna oferte :

Konto 360°
0zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą
0zł za konto i kartę
0zł za pomoc medyczną i techniczną
0zł za przelewy internetowe i na e-mail

Konto mozna załozyc przez internet. Wybierz link ponizej i sprawdz oferte:

http://mmikolajczuk.ebrokerpartner.pl/short/42v5x

Poprzednia strona

Powrót do Bank Millenium