Zarejestruj

Karta kredytowa Citibank

Karta kredytowa Citibank

Postprzez PiotrekCwarz » 2014-02-14, 16:19

Czy ktoś z Was miał, ma lub ma zamiar założyć kartę kredytową? Interesuje mnie kilka kwestii. Otóż moja dziewczyna ma konto w Citibank Handlowy i ostatnio ciągle przypominają jej o kartę kredytową.

Jak zacząłem ogólnie czytać o kartach kredytowych, to różnie na ich temat piszą, ale ta wygląda na ciekawą. Zazwyczaj bezprocentowa spłata karty kredytowej to 15 dni. To jest okres w którym możecie oddać pieniądze i nic za to nie zapłacicie.

W Citibank Handlowy karta kredytowa daje 54 dni. Czyli jak wypłacisz sobie pieniądze z karty kredytowej, to masz praktycznie dwa miesiące na darmową spłatę - nieoprocentowaną.
Dodatkowo teraz citibank z kartą kredytową daje jakieś zniżki do 500 sklepów. Chciałbym Was zapytać o jakie to dokładnie chodzi sklepy? Czy jest tam coś ciekawego czy jakieś pierdółki?

A no i jeszcze przez rok jest za darmo. Pożyczasz np 1000 zł i oddajesz 1000 zł - czy to tak wygląda, czy chodzi o jakieś inne opłaty, których nie ma, a które są wymagane przy karcie kredytowej?

Re: Karta kredytowa Citibank

Postprzez Adrian » 2014-05-26, 09:19

Ja mam kartę kredytową i jest ona naprawdę bardzo wygodna.
Trzeba tylko pamiętać żeby w czasie odpowiednim spłacać na niej zadłużenie i jest ok :) Nawet jak się spóźnisz to wielkich odsetek nie ma.

Postprzez Toja » 2015-01-27, 11:22

Świetna.
Polecam każdemu kto potrzebuje karty kredytowej.
Mają bardzo fajne promocje i zniżki w różnych sklepach przy płatności ta kartą - to się opłaca ;)

Postprzez Asinus » 2015-10-19, 18:50

karta zamknięta od lat żyje własnym życiem- wpłatę na spłatę raty pożyczki zaksięgowali mi na kartę i pociągnęli jeszcze raz z karą po 3 latach przyznali się do błedu systemu i nic....kasę dalej przetrzymali co sprawiło, że pozwałem ten Bank, który nie jest uczciwy

Postprzez DarekMW » 2018-03-07, 22:00

Kartę warto mieć, ale z jakimiś zwrotami najlepiej. Chociaż taka darmowa karta też się przyda od czasu do czasu. Tylko trzeba uważać na zmiany regulaminów, żeby nagle coś nie zaczęło być płatne :)

Powrót do Citi Handlowy