Zarejestruj

Opinie o Ekspres Kasa

Posty: 52
Dołączył(a): 2013-01-07, 10:57

Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez Jarosław » 2014-02-16, 15:24

Proszę o opinie na temat pożyczek w Ekspres Kasa - czy opłaca się zaciągnąć pożyczkę w tej firmie?

Doradca reklama
 
Posty: 344
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 9:29 am

Podpowiadam

ranking po?yczek 2016 forum
Posty: 47
Dołączył(a): 2013-08-19, 08:11

Re: Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez Jaskiniowiec » 2014-02-20, 14:06

Jarosław napisał(a):Proszę o opinie na temat pożyczek w Ekspres Kasa - czy opłaca się zaciągnąć pożyczkę w tej firmie?


Z tego co ja się orientuję to w ekspres kasa opłaca się pożyczyć ale tylko duże sumy pieniędzy - te mniejsze nie są już tak bardzo opłacalne ale za to można je dostać naprawdę od ręki i to mając przy sobie jedynie dowód osobisty - nie wymagają żadnych innych dokumentów.

Przeszukując opinie o ekspres kasa na internecie na pewno traficie na osoby, które potwierdzą to co ja tutaj piszę - sam pożyczałem pieniądze w tej firmie - dokładnie 2000 złotych i nie było żadnych problemów. w 15 minut na koncie - tak więc ja jestem bardzo zadowolony. A firmę ekspres kasa poleciła mi moja siostra, która na święta brała tam 1000 złotych - w innych chwilówkach często trzeba czekać na weryfikację wniosku, później na przelew a tutaj załatwiła (zresztą tak samo jak i ja) wszystko w ciągu jednego dnia wraz z przelewem pożyczki na konto.
Tak więc moja opinia o ekspres kasa jak najbardziej pozytywna.

Podsumowując - ja jestem zadowolony, najlepiej wysłać do nich wniosek i poczekać na kontakt - sami dowiecie się jaką propozycję pożyczki mają dla was.

Posty: 23
Dołączył(a): 2014-05-01, 19:09

Re: Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez renatka33 » 2014-05-01, 19:23

Moja opinia bardzo pozytywna - mnie pozytywnie zaskoczyli tym, że nie wymagali jakichś zbędnych formalności przy tej pożyczce.
Wszystko szybko można załtwić i się dogadać co do spłaty

Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 2014-05-30, 08:34
Lokalizacja: Polska

Re: Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez Boguslaw » 2014-05-30, 09:17

Ja się własnie zastanawiam nad wzięciem pożyczki w tej firmie ale czekam jeszcze na weryfikację mojego wniosku, który wysłałem wczoraj wieczorem.
pewnie dzisiaj dostanę odpowiedź, ale mam wpis w bik i boje się, że może to nie przejść.
Nie mamy czasu do stracenia...

Posty: 29
Dołączył(a): 2014-08-30, 20:28

Re: Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez Estera » 2014-08-30, 21:29

Według mnie opłaca się tak jak w każdej innej firmie tego typu. Co prawda oprocentowanie jest wysokie, ale i tak się opłaca, jeśli komuś zależy na szybkich pieniądzach.

Posty: 3
Dołączył(a): 2014-09-02, 14:44

Re: Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez piotrk » 2014-09-12, 22:20

A ja miałem duże problemy z Eksres Kasą, chcieli pełno papierów. W końcu poszedłem do konkurencji, gdzie otrzymałem pożyczkę za darmo.

Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 2014-11-28, 12:13
Lokalizacja: https://konto-studenckie.pl

Re: Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez Mikolajek » 2014-11-28, 13:29

Nie ma nic za darmo panie... Dałeś im swoje dane, zgodziłeś się na ich dalsze dystrybuowanie i prędzej czy później na Tobie zarobią.
Ekspres Kasa może nie jest najlepszą ofertą pożyczek, ale nie jest też jakaś nie do zaakceptowania. Moim zdaniem nawet niezła.

Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 2015-01-27, 10:46

Re: Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez Toja » 2015-01-27, 10:57

Moja opinia o Ekspres kasa pozytywna :)

Dostałem tam z łatwością pożyczkę za darmo - spłata także przebiegła bez żadnych problemów. W ekspres kasa można liczyc na naprawdę dobre warunki i szybką pożyczkę praktycznie od reki bez zbędnych formalności :)

Posty: 31
Dołączył(a): 2015-02-16, 11:01

Re: Opinie o Ekspres Kasa

Postprzez Wiszczyk » 2015-02-16, 11:21

Jaskiniowiec napisał(a):
Jarosław napisał(a):Proszę o opinie na temat pożyczek w Ekspres Kasa - czy opłaca się zaciągnąć pożyczkę w tej firmie?


Z tego co ja się orientuję to w ekspres kasa opłaca się pożyczyć ale tylko duże sumy pieniędzy - te mniejsze nie są już tak bardzo opłacalne ale za to można je dostać naprawdę od ręki i to mając przy sobie jedynie dowód osobisty - nie wymagają żadnych innych dokumentów.

Przeszukując opinie o ekspres kasa na internecie na pewno traficie na osoby, które potwierdzą to co ja tutaj piszę - sam pożyczałem pieniądze w tej firmie - dokładnie 2000 złotych i nie było żadnych problemów. w 15 minut na koncie - tak więc ja jestem bardzo zadowolony. A firmę ekspres kasa poleciła mi moja siostra, która na święta brała tam 1000 złotych - w innych chwilówkach często trzeba czekać na weryfikację wniosku, później na przelew a tutaj załatwiła (zresztą tak samo jak i ja) wszystko w ciągu jednego dnia wraz z przelewem pożyczki na konto.
Tak więc moja opinia o ekspres kasa jak najbardziej pozytywna.

Podsumowując - ja jestem zadowolony, najlepiej wysłać do nich wniosek i poczekać na kontakt - sami dowiecie się jaką propozycję pożyczki mają dla was.



moja opinia także będzie pozytywna.
Pożyczka bardzo szybko udzielona bez zbędnych zaświadczeń.
oferta tania - tańsza niż pożyczki w innych firmach.

Powrót do Ekspres Kasa



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości