Zarejestruj

Kredyt konsolidacyjny w eurobanku opinie

Kredyt konsolidacyjny w eurobanku opinie

Postprzez Roman » 2013-08-28, 07:58

Czy ktoś z tu obecnych na forum brał kredyt konsolidacyjny w euro Banku?
proszę o opinie w tej sprawie i z góry dziękuje.

Re: Kredyt konsolidacyjny w eurobanku opinie

Postprzez Wodnik » 2013-09-02, 08:34

Roman napisał(a):Czy ktoś z tu obecnych na forum brał kredyt konsolidacyjny w euro Banku?

Sporo czytałem pewnego czasu o kredytach konsolidacyjnych i nie widziałem, żeby Euro Bank był gdzieś w czołówce...
Zawsze polecali Alior Bank. Teraz może się to i zmieniło, trzeba by poczytać więcej.

Postprzez Mixer » 2013-09-11, 09:01

Wodnik napisał(a):
Roman napisał(a):Czy ktoś z tu obecnych na forum brał kredyt konsolidacyjny w euro Banku?

Sporo czytałem pewnego czasu o kredytach konsolidacyjnych i nie widziałem, żeby Euro Bank był gdzieś w czołówce...
Zawsze polecali Alior Bank. Teraz może się to i zmieniło, trzeba by poczytać więcej.

No ale weźcie też pod uwagę to, że Euro Bank ostatnio ma naprawdę dobre oferty kredytów.
Nie mówię tu konkretnie o konsolidacji ale kredyt gotówkowy ma na bardzo dobrych warunkach.

Postprzez znawca » 2013-12-31, 02:56

Kredyt gotówkowy może i tak, ale tu jest mowa a kredycie konsolidacyjnym, a z tego co wiem to w alior banku jest lepsza oferta obu kredytów, konsolidacyjnego i gotówkowego.

Powrót do Eurobank