Zarejestruj

Mam kredyt w Eurobanku z wysoka rata ale niestety nie place w terminie

Aleksy

Mam kredyt w Eurobanku z wysoka rata ale niestety nie place w terminie

Postprzez Aleksy » 2012-08-29, 13:15

mam pytanie jak poradzic sobie z eurobankiem mam u nich kredyt z wysoka rata ale niestety nie place w terminie telefonuja do mnie czesto ale jak nie zaplace do nie wiem co bedzie

sylla

Re: Mam kredyt w Eurobanku z wysoka rata ale niestety nie place w terminie

Postprzez sylla » 2012-08-29, 13:18

isałam Ci jakie sa pragrafy na to, można im z grubej rury odpowiedziec ,że to co robia jest bezprawne i Ty możesz ich zglosić na policje lub załatwić sprawę tak jak pisze kolezanka aneta27.
Moja mama tez była na skraju wytrzymania nerwowego, juz chciała sie zabić, stąd dowiedziałam się w jakich jest problemach. Wiem,ze duzo jest w tym jej winy co się stało ale tak nie powinno sie traktowac ludzi jak to robią w eurobanku. Nie maja prawa żadnego na to ,aby zastraszac ludzi i ich nachodzić. U mojej mamy był ktos z tegoż banku. Wie to stad,że w skrzynce pocztowej był odręcznie napisany liścik.
Nie musisz już z góry zakładac najgorszego, nic nei mogą Ci zrobić, to odgrażanie sie to jest ich sposób na dłuzników, fakt, że przeginaja i to ostro, ale nie raz była tu poruszana ta sprawa, duzo ludzi nawet nei wie, jak sie bronic przed tym a przecież sa na to sposoby.Nie można sobie pozwolić, aby traktowano Cie jak szmatę z powodu pieniedzy.

dokladnie

Postprzez dokladnie » 2012-08-29, 13:19

dokładnie tak jest
e ja dzisiaj miałam lepszy telefon nie odbierałam bo byłam poza pokojem w pracy więc oddzwoniłam pod numer
wiecie co powiedział mi chamski dział windykacji z polbanku
że uchylam się od rozmów szkoda że nie nagrali wiadomości na skrzynce głosowej a wiecie za co??
tylk dlatego że zamiast wpłacić 620 wpłaciłam 520 pln
zwykła pomyłka

Postprzez Batko » 2013-03-20, 09:32

Aleksy napisał(a):mam pytanie jak poradzic sobie z eurobankiem mam u nich kredyt z wysoka rata ale niestety nie place w terminie telefonuja do mnie czesto ale jak nie zaplace do nie wiem co bedzie

Może idź do Banku w celu renegocjacji warunków kredytu?
Chowanie się w dom u w takiej sytuacji to nie jest dobre rozwiązanie.

Powrót do Eurobank