Zarejestruj

Mam spóźnioną ratę w eurobanku o 10 dni - co mi grozi?

Aleksy

Mam spóźnioną ratę w eurobanku o 10 dni - co mi grozi?

Postprzez Aleksy » 2012-08-29, 13:16

mam spóźnioną ratę w eurobanku o 10 dni a dzisiaj od samego rana co dwie godziny wydzwania telefon jak mozna to wytrzymac wsciekli sie . To chyba przez te reportarze o zabieraniu dzieci co windykator straszy jak z nimi rozmawiac nie wiadomo czy to co robia moze pozostac bez echa przeciez to zwykle znecanie psychiczne .logiczne jest ze musze splacic ale nie takimi metodami,przeciez to mozna sie zabic przez taki telefony

Gość

Re: Mam spóźnioną ratę w eurobanku o 10 dni - co mi grozi?

Postprzez Gość » 2012-08-29, 13:17

PROSZĘ PANI JA MAM TAKĄ SAMA SYTUACJĘ Z TYMŻE PANI Z DZIALU WINDYKACJI DO KTOREJ JA ZADZWONIŁAM HMMM ZACZĘŁA SIE ODGRAŻAĆ ,ŻE POŻAŁUJĘ SPYTAŁAM JĄ NIBY CZEGO SKORO SPŁACAM ID 14 MIESIĘCY KREDYT PIERWSZY RAZ MAM OPÓŹNIENIE I SAMA DO NICH DZWONIĘ ,MALO TEGO ZACZYNAJĄ WKLADAĆ W USTA COŚ CZEGO JA JAKO KLIENT NIE POWIEDZIAŁAM ŻE A TO NIBY ŁASKĘ IM ROBIE ,I ZE NIE BĘDĘ WYZNACZAĆ TERMINU PŁATNOŚCI SZOK ,CEIKAWI MNIE TYLKO PO CO JEST WYKUPIONA OPCJA UBEZPIEECZENIE NA WYPADEK UTRATY PRACY ,JAK MA SIĘ PROŚBA O RESTRUKTURYZACJĘ ??PROSZĘ WYSŁAĆ OFICJALNĄ SKARGĘ SDO RZECZNIKA PRASOWEGO EUROBANKU I DZIALU REKLAMACJI,JA ZE SWOJEJ STRONY SPRAWĘ NAGŁOŚNIĘ W MEDIACH TEN SAM PROBLEM BYL JAKIŚ CZAS TEMU ZSYGMA BANK O DIZWO JEST SPOKÓJ,JESZCZE JEST ZWIĄZEK BANKÓW POLSKIC UOKIKI KNF

A OD PANI Z UOKIK DODTAŁAM TAKI NAMIAR
I PROSZĘ KORZYSTAĆ NIKT NIE MA PRAWA ROBIĆ Z LUDZI SMIECI
W poruszonej kwestii radziłabym więc
kontakt z miejskim lub powiatowym rzecznikiem
konsumentów, jedną z organizacji konsumenckich lub bezpłatną infolinią
konsumencką 0 800 800 008.
Szczegółowe informacje i adresy poszczególnych
organizacji na stronie

http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_kons ... dywidualne

kamillo

Postprzez kamillo » 2012-08-29, 13:25

czytam tak duzo o tym eurobanku i faktycznie pracują tam same buraki ) niestety nie mialem nigdy tam kredytu , mnie od kilku miesiecy windykuje KRUK i Pani jest tak mila ze chyba bardziej mila niz ja )

giga

Postprzez giga » 2012-08-29, 13:56

Co do pracowników Eurobanku to albo maja chamstwo we krwi albo, ktoś ich w taki sposób szkoli. Tylko kto ??? . :?: Może w końcu pójdą po rozum do głowy .. że nie tędy droga i straszenie nic nie da wręcz wywołuje skutek odwrotny !!!Jeżeli to firma zewnętrzna , to bank powinien zrezygnować z jej usług .. wstyd ..że ktoś taki reprezentuje BANK . :roll:

gość

Postprzez gość » 2012-08-29, 13:57

nie proszę Pani to celowa polityka banku to się ladnie nazywa manipulacja -reaktnanacja
dzisiajw tvn
kilka dni temu w radiu zett
myślę że to się nie skonczy ja słyszałam jedną panią z która miałam przyjemnosc rozmawiać
mam tam kredyt około 2 lat ani raziu nie spóźniłam się nawet 1 dzien z zaplataw tym miesiącu mam opóxnienie części kredytu około 7 dni i sama zadzwoniłam kilka razy tak mnie zmieszali z błotem jestem w ciężkim szoku
tutaj trzeba dzialać odważnie policja

arbiter bankowy
i sąd nikt nioku nie ma prawa uwłaczać
i

Postprzez Monika44 » 2012-11-16, 09:32

No zgadzam się z ostatnia opinią jednak jeśli chodzi o policję to nie wiem czy tu coś wskóra.
Mi też nie wydaje się prawdopodobne żeby takie zachowanie w banku?

Postprzez Estera » 2014-08-30, 21:42

Dziwie sie ze ten bank wogole jeszcze istnieje, jesli ma tyle negatywnych opinii.

Powrót do Eurobank