Zarejestruj

Po jakim czasie eurobank wypowiada umowe?

aleksy

Po jakim czasie eurobank wypowiada umowe?

Postprzez aleksy » 2012-08-30, 14:46

Syla czy mozesz mi napisac po jakim czasie eurobank wypowiada umowe i ile czasu mam na splacenie dlugu.A jak jest z tym windykatorem terenowy podobno ma czerwony samochod z napisem windykacja czy toprawda

sylka

Re: Po jakim czasie eurobank wypowiada umowe?

Postprzez sylka » 2012-08-30, 14:46

Witajcie
Aleksy tego to ja ci nie powiem, po pierwsze nei siedze u mojej mamy codziennie, bo bym chyba zwariowała jeżdząc tam codziennie i pilnując, wtedy po prostu mogłabym tam zamieszkac a to nie wchodzi w rachube. Nie wiem jakimi samochodami jeżdżą windykatorzy, nie mam pojęcia. A co do wypowiedzenia umowy, jak na razie moja mama nie dostała żadego zawiadomienia ,że umowa zostala rozwiązana i sprawa została oddana do sądu.Nie wiem nawet czy takie zawiadomienie oni sa zobowiązani przysłać. Jeszcze póki co dzwonią do moich rodziców i próbują negocjowac, zastraszac itp, ale tak jak pisałam wcześniej, nawet jakbyśmy bardzo chcieli, to nie mamy możliwości spłacać długów. Wiec cały czas czekamy na dalszy ciag tej historii. Pewnie w przyszłym roku zacznie się wypowiadanie umów i przysyłanie zawiadomień, ale już od komornika.
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki aby Wam sie udało załatwiać sprawy jak najbardziej korzystnie.

agula

Re: Po jakim czasie eurobank wypowiada umowe?

Postprzez agula » 2012-08-30, 14:47

owszem ma czerwone auto ale bez napisu był u mnie w domu

Powrót do Eurobank