Zarejestruj

Nie dajcie nabrać się na faktoring w Idea Money

Nie dajcie nabrać się na faktoring w Idea Money

Postprzez henpap1 » 2016-07-04, 20:39

Witam!

Nie dawajcie nabierać się na faktoring w Idea Money. Ja dałem nabrać się na piękne słówka doradcy - koszty ogromne, korzyść żadna. Umowy ci nie prześlą do przestudiowania, podpisujesz "na gorąco" wychodzącą z drukarki. Kto zapozna się z ok. 100-ma stronami umowy siedząc z doradcą w banku, który bez przerwy Cię chwali jaki dokonałeś wspaniały wybór i jacy oni (tzn. IB i IM) to dobroczyńcy ludzkości. Rzeczywistość - traktują Cię jak dojną krowę bez żadnych praw. Najciekawsze - panienka z centrali: "to pan nie czytał umowy". Jak zadzwonią do was z centrali z ofertą to proszę zadać pytanie: czy prześlecie mi, do zapoznania się, umowę a ja za ok. tydzień oddzwonię? Będą zdziwieni! Żeby przekonać się, że to typowa banksterka to proszę podpisać z nimi umowę. WYDOJĄ CIĘ MAXYMALNIE! Nie musicie mi wierzyć - przekonajcie się sami zawierając z nimi umowę. Potem porozmawiamy.
Umowa moja z nimi już dawno wygasła a oni dalej, przez 3 m-ce, przysyłają mi faktury. Korzystałem tylko jeden raz z faktoringu, za drugim już nie dostałem faktoringu - fakturę od kontrahenta nie chciał przyjąć komputer, a to jutro bo coś z techniką nawala - jutro, pojutrze, itd. aż minął termin jej realizacji a doradca jak dzwonił po dwa razy dziennie tak zamilknął na amen. A f-ry dalej ślą.
IDEA MONEY TO z...j - chciałbym, żeby podali mnie do są du o zniewagę.

HP

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Nie dajcie nabrać się na faktoring w Idea Money

Postprzez Hannukah » 2016-12-03, 21:56

Bardzo dużo negaatywnych opinii o faktoringu w idea money słyszałem, aż dziwne bo coraz jest głośniej o nich w internetach. Teraz jestem właśnie na etapie szukania kto może mi świadczyć usługi faktoringowe ale czasem strach się bać. Na ten moment faworytem jest bibby financial services ale jeszcze będę szukał dalej.

Postprzez oszukany » 2017-01-25, 13:09

Krótko i na temat.
Owszem umowy są po to by je czytać. Lecz umowy z firmami leszka musi czytać wam prawnik.
Dobra rada na przyszłość: z daleka od naciągaczy.
Sam niestety popełniłem ten błąd, lecz postanowiłem sobie, by zniechęcić przynajmniej 20 osób do współpracy z naciągaczami.

Postprzez Ml121212 » 2017-03-07, 16:45

Najgorszy i najdrozszy bank,reklamuja sie ze dla mlodych przedsiebiorcow,cgyba po to zeby ich tylko pograzyc na starcie,umowy kredytowe sa tak skonstruowane ze trzeba by bylo je analizowac tydzien,po niespelnieniu jakichkolwiek warunkow umowy zdzieraja monitami podwyższeniem oprocentowania kredytu a jak dzwonisz zeby cos sie dowiedziec na infolini to czeski film nikt nic nie wie,nie polecam i nie bierzcie tam kredytow przy kwocie 10tys mialam do splaty 18strasznie tanio :(((( nie polecam tego banku duzo haczykow kruczkow,doradcy nie mili mam teraz tylko co miesiac coraz wyzsza rate masakra,uwazajcie na ten bank

Postprzez Martyna » 2017-03-21, 22:55

Pokaż mi bank, który nie będzie Cię ścigał jak nie płacisz. Przecież warunki kredytu masz w umowie, którą podpisałeś a tabele opłat są ogólnie dostępne. Jak już kiedyś pisałam - umowy się czyta przed podpisaniem...

Postprzez Kila » 2017-03-30, 15:39

Jak w każdej dziedzinie są firmy dobre i rzetelne i takie, które wykorzystują swoją pozycje. Sam faktoring jest bardzo fajnym rozwiązaniem, które umożliwia firmą na uniknięcie drogich i kosztownych w obsłudze kredytów, szczególnie tych krótkookresowych, a tak dzięki takiej usłudze otrzymujemy należność co pozwala zachować płynność bez większego problemu. Jak mieliście problem z firmą zajmującą się faktoringiem to spróbujcie w przyszłości w M-faktor.pl

Postprzez astam » 2017-08-29, 19:34

Dziwi mnie to co tutaj czytam. Ja jakoś nie miałem problemów z przestudiowaniem umowy z Idea Money. Nikt mnie nie popędzał, mogłem to zrobić na spokojnie i żadnego prawnika nie potrzebowałem. Oczywiście, że język jest formalny i branżowy, ale dla przedsiębiorcy jest on całkowicie zrozumiały. Serio nie rozumiem o co tutaj w tym temacie chodzi

Postprzez radinnii87 » 2018-06-12, 21:59

Ja mam zgoła inne odczucia. Przeczytałem na spokojnie umowę, miałem czas na podjęcie decyzji. Jesteśmy dorośli, więc bez czasu na analizę nie decyduje się na taki kontrakt. U mnie współpraca z idea układa się całkiem dobrze.

Powrót do Idea Bank