Zarejestruj

ING Kredyt gotówkowy - jakie opinie, czy warto?

ING Kredyt gotówkowy - jakie opinie, czy warto?

Postprzez DEV » 2014-02-27, 22:14

Chciałbym zaciągnąć kredyt gotówkowy w ING, ale zanim go wezmę, chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego kredytu. Czy warto go w ogóle zaciągać? Prośba o opinie.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Kredyt gotówkowy w ING opinie

Postprzez ajerd » 2014-02-28, 01:36

Mam, jestem zadowolony. W zależności od kwoty i fakktu czy jesteś właścicielem mieszkania możesz liczyć na obniżenie oprocentowania.
http://www.mieszkanie-dla-mlodych.info - zasady i warunki programu MDM, limity cenowe, banki w MDM, aktualności

Re: Kredyt gotówkowy w ING opinie

Postprzez DEV » 2014-02-28, 10:51

Ajerd, nie mogłem dłużej czekać na opinie klientów i sam zaciągnąłem ten kredyt gotówkowy :D
Wziąłem małą kwotę 2000 zł, akurat była mi potrzebna.

Co do szybkości zaciągania kredytu gotówkowego w ING, hm... napisali "nawet w 15 minut", no w moim przypadku było to trochę dłużej, ale faktycznie dość szybko w porównaniu do innych kredytów gotówkowych, które zaciągałem w przeszłości.

Wziąłem to na dwa lata, płacę niecałą stówkę miesięcznej raty.

Jest mały haczyk moim zdaniem, który na mnie nie zrobił wrażenia, a mianowicie chodzi o minimalne zarobki. W przypadku tej pożyczki, którą ja wziąłęm, trzeba mieć minimalny dochód 800 zł. Nie ważne z czego będzie ten dochód, czy to z pracy, renty, emerytury. Taki jest wymagany.

Prawdopodobnie dzięki temu minimalnemu dochodowi, pożyczka jest stosunkowo tania w porównaniu do innych kredytów gotówkowych w innych bankach.

Spłaciłem dopiero pierwszą ratę, ale czuję że był to dobry wybór. Ten kredyt gotówkowy w ING w ogóle nie obciąża mojego budżetu, dlatego moja opinia jest pozytywna.

Re: ING Kredyt gotówkowy - jakie opinie, czy warto?

Postprzez Boguslaw » 2014-05-30, 09:45

Czytałem ostatnio trochę o kredytach bo potrzebuje torchę grosza i tek w ING bardzo czesto polecany jest na forach i w analizach oferty kredytów gotówkowych na blogach więc chyba się opłaca z tego wychodzi.
Nie mamy czasu do stracenia...

Postprzez wilkosz » 2015-01-23, 11:08

Moja opinia 4/5.
Byłem w Getin Banku w placówce i niestety dostałem inną ofertę niż była dostępna w internecie.
Skorzystałem z kredytu przez internet i zyskałem niższe oprocentowanie - dlatego polecam wysłać wniosek przez internet.

Postprzez offiro » 2015-02-03, 12:07

Mam dwa kredyty gotówkowe w ING i jestem bardzo zadowolona. Wysokość raty nigdy mnie nie zaskakuje. Na wypłatę pieniędzy zawsze czekałam bardzo krótko.

Postprzez Stach » 2017-09-13, 14:18

Kredyt w ING ma swoje plusy i minusy - Tutaj https://www.kredytomania.eu/kredyt-gotowkowy/pozyczka-gotowkowa-ing/25000/36.html możecie je poznać. Z tego, co można się tam dowiedzieć, plusów generalnie jest więcej niż minusów. Ocena klientów też jest dosyć wysoka (4,5/5), więc tak na pierwszy rzut oka wygląda to nawet zachęcająco.

Powrót do ING Bank Śląski