Zarejestruj

Mam kredyty a niemam zdolnosci by je skonsolidowac

sandra

Mam kredyty a niemam zdolnosci by je skonsolidowac

Postprzez sandra » 2012-08-31, 14:41

blagam o pomoc mam kredyty a podobno niemam zdolnosci by je skonsolidowac prosze o podpowiedz moze komus sie udalo wyjsc z beznadziejnej sytuacji podobnej jak ja ;niemam juz sil ani pomyslow boje sie naciagaczy bo mam juz sprawe w sadzie o odzyakanie prowizji.mam maly dochod ja mam 1270 a maz 1450 a raty przewyzszaja dochody.prosze o kontakt osoby dobrej woli czekam.pozdrawiam

finans

Re: Mam kredyty a niemam zdolnosci by je skonsolidowac

Postprzez finans » 2012-08-31, 14:47

Witam,
Zadluzenie jakiej wielkosci?

sandra

Postprzez sandra » 2012-08-31, 14:47

mysle ze tak ok 80tys ale pewnie niema szans na cokolwiek

Postprzez Rudy » 2013-01-09, 09:23

sandra napisał(a):blagam o pomoc mam kredyty a podobno niemam zdolnosci by je skonsolidowac prosze o podpowiedz moze komus sie udalo wyjsc z beznadziejnej sytuacji podobnej jak ja ;niemam juz sil ani pomyslow boje sie naciagaczy bo mam juz sprawe w sadzie o odzyakanie prowizji.mam maly dochod ja mam 1270 a maz 1450 a raty przewyzszaja dochody.prosze o kontakt osoby dobrej woli czekam.pozdrawiam

W jakim Banku byleś w sprawie konsolidacji?
Jakie jest ogólne zadłużenie?

Postprzez arborowski » 2016-12-02, 10:58

Starałem się o konsolidację, ale bank odrzucił mój wniosek ze względu na brak zdolności kredytowej. Ponieważ wnioskowałem przez internet, nie dowiedziałem się zbyt wiele na temat mojej sytuacji. Na szczęście w internecie znalazłem informacje o tym, jakie są najczęstsze powody odrzucenia wniosku. Polecam jedną ze znalezionych stron prawopozyczkowe.pl. To, co tam przeczytałem, pozwoliło mi lepiej zrozumieć własną sytuację i teraz przygotowuję dodatkowe formalności, by pracownicy banku (być może już nie za pośrednictwem internetu), mogli ponownie przeliczyć moją zdolność kredytową.

Powrót do Kredyty konsolidacyjne