Zarejestruj

Jak aktywować kartę do konta Nest Bank?

Jak aktywować kartę do konta Nest Bank?

Postprzez Bartek » 2015-07-28, 13:32

Jak aktywować kartę w Nest Bank? Czy podobnie, jak inne operacje można to zrobić za pomocą smartfona??

Re: Jak aktywować kartę do konta Nest Bank?

Postprzez Julia » 2015-09-10, 22:56

To jest właśnie największy plus konta w tym banku, że praktycznie wszystko możesz zrobić z poziomu komórki, z założeniem konta i szybkimi przelewami włącznie. Jeśli nie wiesz, jak aktywować kartę w Nest Bank, wystarczy, że wejdziesz do aplikacji mobilnej, a wszystko zobaczysz na ekranie smartfona :)

A dokładniej, to wchodzisz w „szczegóły konta”, dane karty płatniczej wyświetlą się na dole, potem klikasz w tą kartę, wciskasz „aktywuj” i gotowe.

Możesz też aktywować kartę w serwisie internetowym, logując się do konta, klikając „karty do rachunku”, zaznaczając daną kartę i potwierdzając aktywację.

Tutaj parę innych komentarzy:
http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Postprzez Mikolajek » 2015-10-07, 23:49

Aktywacja kart płatniczych ogólnie jest prosta i intuicyjna, czy jest to aktywacja karty w Nest Bank czy w innych bankach, to nie powinniśmy się tego absolutnie bać, bo możliwości mamy wiele, od aktywacji karty przez internet, przez telefon a także w oddziałach. Akurat Nest Bank nie ma oddziałów, ale to jest ich plusem, bo anulują koszty związane z obsługą klienta i dzięki temu mogą zaoferować ciekawą propozycję. Na ich stronie oficjalnej jest to wszystko fajnie i dokładnie opisane, więc serdecznie polecam poczytać:)

Postprzez bzozka » 2015-10-15, 10:10

Bartek napisał(a):Jak aktywować kartę w Nest Bank? Czy podobnie, jak inne operacje można to zrobić za pomocą smartfona??

Ja kartę w Nest Banku aktywowałem zgodnie z instrukcją, która dostałem w liście w którym karta przyszła. Wszystko zrobiłem w ciągu 3 minut przez internet - naprawdę wszystko jest bardzo proste.
Szkoda tylko, że Banki nie wydaja karty od razu jak sie otwiera konto tylko trzeba czekać około tygodnia na kartę aż wyślą ją pocztą...
Na szczęście mnie przyszła w ostatni zień przed wyjazdem na studia do Krakowa bo po to otwierałem w ogóle konto w Nest banku.
A mam pytanie - czy ta karta można wypłacać kasę z bankomatów?
Czy to jest naprawdę darmowe we wszystkich bankomatach?

Postprzez Krecik » 2015-10-18, 13:47

Z jednej strony wszystko za darmo (wszystko to podstawowe!), ale z drugiej dość archaiczny system obsługi kart płatniczych. Znalazłem jedną opłatę, a mianowicie 5 zł za zmianę pinu przez bankomat. Tego nie robi się często, ale jednak może zajść taka potrzeba. Nie wiem czy jeszcze to jest, bo znalazłem ten wątek w jednym z komentarzy na temat Nest Banku i mnie trochę zafrapował. Mam nadzieję, że to zdjęto. Drugim minusem jest sztywny limit, a właściwie limity wypłat. Jest to chyba 20 000 zł z konta. Trochę za wiele, wolałbym to zmienić na 5000 zł, ale podobno się nie da, czy ktoś coś na ten temat wie?

Postprzez Kolega » 2015-10-21, 09:55

Pozwólcie że dołączę się do tematu bo mam zapytanie o kartę kredytową w Nest banku?
Czy jest możliwość w tym zwykłym koncie wzięcia takiej karty kredytowej w tym banku? Jak wyglądają warunki kosztowe jeśli chodzi o taką kartę?
Jak długo się na nia czekać i przy okazji tak jak w temacie - jak ją aktywować?
Jeśli ktoś ma właśnie to konto i ma też kartę kredytową to bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania bo spieszy mi się - muszę otworzyć nowe konto, ponieważ z mojego starego juz zrezygnowałem i obecnie jestem bez konta ale priorytetem jest tania karta kredytowa.
Z góry dziękuję za pomoc.

Postprzez Mikolajek » 2015-10-24, 22:04

W Nest Banku jest karta kredytowa. Dobre pytanie zadałeś.
Oto ogólne warunki: Od 1 200 zł do 20 000 zł dostępnego limitu. Nie wiem jeszcze na jakiej podstawie ten limit jest liczony, ale myślę że Nest Bank go liczy na podstawie wpłat i może stażu na koncie.
Co ciekawe, jest prawie 2 miesiące bez odsetek: 56 dni bez odsetek - to jest dość sporo, niektóre banki oferują do 45 dni, a sa takie co dają tylko dwa tygodnie.
Wystarczy złożyć wniosek na stronie, słyszałem, że dają kartę bez problemu, trzeba tylko mieć jakieś tam minimalne dochody.

opłaty za kartę bank Nest 2016

Postprzez Gustlik » 2015-11-27, 14:53

Jak będzie w 2016 roku, czy karta do konta będzie dalej bezwarunkowo darmowa?

Postprzez Derek » 2015-12-06, 15:08

No to już chyba wiecie jak aktywować tę kartę - nie ma z tym żadnego problemu.
Każdy na pewno sobie poradzi - ja natomiast mam inne pytanie dotyczące własnie karty do płatności - czy można z niej w ogóle nie korzystać i w ogóle nie brać jej?
Ja zapomniałem o to dopytać jak zakładałem konto w Nest banku i od razu mi wysłali tez kartę do płatności ale czy w trakcie korzystania z konta można z niej zrezygnować i ją odesłać?
Ja korzystam ze Nest konta tylko do odkładania kasy i nie korzystam w ogóle z niego poza przelewaniem na niego bądź z niego kasy - tak więc można z niej zrezygnować?

Postprzez ApudMan » 2015-12-14, 12:15

A czy nie dają tej instrukcji do aktywowania karty do konta w Nest Bank? Czyż to nie wygląda tak samo jak w przypadku każdego banku? Bo mi się wydaje, że właśnie tak to robiłem.
Z tego co pamiętam, to ważne też jest, żeby na początku, pierwszą transakcję zrobić płacąc normalnie, a nie zbliżeniowio, tylko normalnie z numerem pin. Nie wiem czemu tak jest, może chodzi jakoś o aktywację tego numeru pin, ale to w kilku bankach tak jest, bo jak w ING zakładałem konto, to też była ta sama sytuacja. Dlatego polecam się jeszcze dowiedzieć szczegółów z tego banku. Pozdrawiam

Następna strona

Powrót do NEST Bank