Zarejestruj

Nest Bank wypłaty z bankomatów - lista darmowe

kasa

Re: uwaga na wypłaty za granicą

Postprzez kasa » 2018-04-26, 14:34

Brak opłat za wypłatę z bankomatów zagranicznych dotyczy kont walutowych!!!!

Jak sobie wyobrażasz wypłatę złotówek z bankomatu w Tunezji, Niemczech? Skoro masz konto złotówkowe, to nie oczekuj sponsoringu. Za głupotę trzeba płacić :-)

markobros

Re: Nest Bank wypłaty z bankomatów - lista darmowe

Postprzez markobros » 2019-04-27, 07:57

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów w Polsce nigdy nie zapłaciłem prowizji. Jeśli chodzi o wypłaty za granicą to wtedy używa się dedykowanej karty i konta walutowego kazdy bank ustala sobie własny przelicznik walut z PLN na dolara czy euro to jest normalna sytuacja. Ja do wypłat za granicą używam kart do walutowego w nest banku i nie trafiłem jeszcze na prowizję a używałem jej w Holandii i Niemczech . Karta to visa v pay jakiś nowy twór visy. W niektórych bankomatach po włozeniu kart wyskakuje monit o wybranie opcji visa v pay albo pay v visa czy jakos tak jak mnie pamięć nie myli czy tak czy inaczej nie robiło to żadnej róznicy. Natomiast można trafić na placówkę np supermarket który nie obsługuje jeszcze tego nowego tworu visa v pay tak mi sie trafiło w Edece w Niemczech w Kleve przy granicy z Holandia ale bankomaty nie stwarzały takiego problemu.

Poprzednia strona

Powrót do NEST Bank