Zarejestruj

Znikają pieniądze z konta NestBank!

Ralf

Znikają pieniądze z konta NestBank!

Postprzez Ralf » 2016-12-04, 02:40

Potężna awaria w Nest Banku!
Uwaga na znikające pieniądze z konta bez wiedzy i zgody właściciela konta. Ostatnimi dniami pojawily sie operacje na moim koncie ktorych nie zatwierdzalem. Oczywiście przelew na konto banku Nest z tytułem przelewu "Prowizje i opłaty" na kwotę 90 zł. U mnie byly w ostatnich dniach 2 takie transakcje po 90 zł czyli Bank zajumal 180 PLN-ow. Według BOK awaria zostanie usunięta po tej niedzieli, tylko konsultantka nie byla w stanie powiedzieć konkretnie dnia.
Spradzcie swoje konto!

tomasz

Re: Znikają pieniądze z konta NestBank!

Postprzez tomasz » 2017-01-01, 09:16

U mnie pozwolili sobie na dwie prowizje po troszkę więcej .Reklamacja zgłoszona czekam na zwrot kasy i mówię pa,pa

EdytaP

Postprzez EdytaP » 2017-02-10, 08:37

Niestety u mnie podobnie duża kwota została automatycznie pobrana na poczet kredytu odnawialnego przy czym pieniądze są niedostępne pomimo aktywnego produktu i trwania umowy. Reklamacja zgłoszona choć na infolinię musiałam kilkukrotnie dzwonić by została przyjęta bo nikt z osób ze mną rozmawiających nie umiał mi odpowiedzieć co się stało. Dopiero za 5 telefonem miła Pani raczyła mi zasugerować że może przyjąć reklamację. Szkoda słów i nerwów.

Gość

Postprzez Gość » 2017-09-10, 12:38

Witam , przestrzegam przed tym bankiem , uciekajcie ludzie , znikają duże kwoty pieniędzy bez zgody posiadacza rachunku . A gdy się dzwoni na infolinię bankierzy twierdzą że to nie prawda i ze nie oddadzą żadnych pieniędzy. To konto jest darmowe tylko teoretycznie . Mi zginęła kwota w przeciągu 2 tygodni na kwotę 100zl. I nikt nie ma zamiaru tego oddać

AMAM

Postprzez AMAM » 2017-10-21, 11:41

potwierdzam kasa znika samoczynnie z konta czekam na odpowiedź juz 5 dni i cisza

Powrót do NEST Bank