Zarejestruj

Inwestowaniez FXGM:czy są partnerem inwestycyjnym Bona Fide?

Posty: 1
Dołączył(a): 2017-02-16, 13:37

Inwestowaniez FXGM:czy są partnerem inwestycyjnym Bona Fide?

Postprzez adamsmiths » 2017-02-16, 13:40

Każdy chce odejść na emeryturę w spokoju, ale oszczędności nie są wystarczające na spokojną emeryturę. Niezależnie od tego czy jesteś młodą osobą, która dopiero rozpoczyna zarabianie czy jesteś dojrzałą osobą która oszczędzała pieniądze, eksperci sugerują, że powinieneś inwestować część swoich dochodów aby się pomnażały. Istnieje wiele opcji inwestycyjnych z których możesz wybierać w zależności od inwestycji i skłonności do ryzyka. Podczas gdy istnieje wiele opcji oferujących niewielki zwrot za blokowanie Twoich pieniędzy, eksperci sugerują abyś zainwestował w inny rynki aby zmaksymalizować zwroty.

Kiedy inwestujesz w instrumenty finansowe na wolnym rynku lub śledzisz ruchy wartości instrumentu , potrzebujesz niezawodnego partnera. Śledzenie instrumentów finansowych ma niezaprzeczalne korzyści ale handel bez doświadczonego partnera może ograniczyć Twoje dochody i możliwości. Podczas gdy partner inwestycyjny jest niezbędny aby zapewnić Cię, że osiągniesz zyski, wybierając niewłaściwego może być śmiertelnym posunięciem i możesz stracić ciężko zarobione pieniądze. Podczas gdy internet jest zalewany informacjami o o..., ciężko jest wybrać legalną firmę inwestycyjną. to prowadzi nas do głównego tematu tego artykułu FXGM, popularny broker oferujący różnorodne instrumenty handlowe. Sprawdźmy czy FXGM jest firmą legalną czy o... i jeżeli jest firmą legalną czy warto z nimi zainwestować.

Ochrona praw inwestora
Niezależnie czy chcesz handlować walutami, akcjami, indeksami czy jeszcze innym instrumentem, Twój broker powinien być zgodny z niezbędnymi regulacjami aby zapewnić bezpieczeństwo inwestycji dokonywanych przez inwestorów. FXGM jest zarejestrowaną marką Depaho Ltd, która jest autoryzowana i nadzorowana jako Cypryjska firma inwestycyjna (CIF) Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). Są autoryzowani aby oferować usługi inwestycyjne jako CIF na podstawie prawa Investment Services and Activities and Regulated law 144 (I)/2007. CySEC jest niezależnym publicznym nadzorcą, który obserwuje usługi inwestycyjne i transakcje w bezpiecznych transferach które są dokonywane w Republice Cypru.

Regulacje FXGM działają zgodnie z dyrektywą Markets in Financial Instruments Directive (MiFLD). MiFLD harmonizuje inwestycje na terenie Europejskiego obszaru ekonomicznego. Depaho Ltd. jest członkiem Investor Compensation Fund (ICF). Depaho Ltd jest również zarejestrowane z różnymi międzynarodowymi nadzorcami takimi jak The Financial Conduct Authority (FCA, UK),Autorité des Marchés Financiers (AMF) & Banque de France (ACPR), Commissione Nazionale per le Società e la Borsa (CONSOB), The Comisión Nacional del Mercado de Valores (CNMV), Finansinspektionen (FI), Komisja Nadzaru Finansowego (KNF), Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BaFin), etc. aby zapewnić bezpieczeństwo inwestorów.

A zatem, FXGM jest prawdziwe w odniesieniu do ochrony praw inwestorów. Przestrzegają wszystkich niezbędnych regulacji i posiadają wszystkie niezbędne licencje.

Depozyty i wypłaty
FXGM, jak każdy prawowity broker, oferuje prostą procedurę depozytu i wypłaty. Zapewniają, że możesz rozpocząć handel z nimi kwotą, na którą możesz sobie pozwolić. Możesz dokonać płatności poprzez międzynarodową kartę debetową lub kredytową. Możesz użyć przelewu aby złożyć depozyt. Pozwalają również na dokonywanie natychmiastowych płatności poprzez skill.com. Metody płatnicze są bezpieczne i łatwe w użyciu.

Platformy handlowe i narzędzia
Platformy handlowe są istotne jeżeli inwestujesz swoje pieniądze poprzez brokera online. Pozwala Ci to na analizę i handel z każdego miejsca na świecie. FXGM oferuje przyjazną dla użytkownika i zaawansowaną platformę handlową, która posiada szeroką gamę użytecznych funkcji. Oferują również narzędzia handlowe takie jak ekonomiczny kalendarz, przegląd rynku, wykresy walutowe etc. które pomogą Ci inwestować mądrze.

Profesjonalna strona która oferuje
Najistotniejszym czynnikiem, który musisz sprawdzić przed wyborem brokera online jest dobrze utrzymana i profesjonalna strona internetowa. Oficjalna strona działa jak twarz brokera w świecie sieciowym. FXGM nie tylko posiada stronę przyjazną dla użytkownika, oferuje szczegółowe informacje o stronie wraz z wartościowymi treściami.

Oferuje wiedzę wraz z pomocą
Większość, brokerów online, skupia się na inwestowaniu Twoich pieniędzy i uzyskiwaniu zysków. Nie są zainteresowani czy rozwiniesz swoje umiejętności inwestycyjne czy nie. Jednakże większość posiada blogi na stronie, nie oferują one wiedzy o rynku. FXGM wydaje się inne od zwykłych brokerów, których możesz spotkać w sieci. Nie tylko dostarczamy dźwiękowe rady dla handlowców i inwestorów kiedy otwierają konto, ale również oferuje darmowy trening. Możesz wziąć udział w darmowej 30 minutowej lekcji z jednym z trenerów FXGM. Oferują również kursy online. Posiadają różne typy kont, które są dostosowane do różnych potrzeb inwestorów. Ale indywidualny trener jest pospolitą funkcją wszystkich kont. Dlatego, że wierzą w edukację i pomoc inwestorom aby dokonywali dobrze skalkulowane decyzje inwestycyjne.

Kończąc, możemy podsumować FXGM jest zarejestrowanym brokerem oferującym szeroką gamę instrumentów finansowych i produktów wraz z funkcjami przyjaznymi dla inwestorów. Spełniają wszystkie kryteria aby stać się prawdziwym partnerem inwestycyjnym.

Posty: 1
Dołączył(a): 2017-03-16, 23:53

Re: Inwestowaniez FXGM:czy są partnerem inwestycyjnym Bona Fide?

Postprzez wiggi3 » 2017-03-16, 23:54

Ja po swoich doświadczeniach z FX naprawdę boje się tak zaufać.
[url=http://leasingautzniemiec.pl/]leasing aut z niemiec[/url]

Powrót do Orange Finanse 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość