Zarejestruj

Nest Bank wypłaty z bankomatów - lista darmowe

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Nest Bank wypłaty z bankomatów - lista darmowe

Re: Nest Bank wypłaty z bankomatów - lista darmowe

Post przez markobros » 2019-04-27, 07:57

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów w Polsce nigdy nie zapłaciłem prowizji. Jeśli chodzi o wypłaty za granicą to wtedy używa się dedykowanej karty i konta walutowego kazdy bank ustala sobie własny przelicznik walut z PLN na dolara czy euro to jest normalna sytuacja. Ja do wypłat za granicą używam kart do walutowego w nest banku i nie trafiłem jeszcze na prowizję a używałem jej w Holandii i Niemczech . Karta to visa v pay jakiś nowy twór visy. W niektórych bankomatach po włozeniu kart wyskakuje monit o wybranie opcji visa v pay albo pay v visa czy jakos tak jak mnie pamięć nie myli czy tak czy inaczej nie robiło to żadnej róznicy. Natomiast można trafić na placówkę np supermarket który nie obsługuje jeszcze tego nowego tworu visa v pay tak mi sie trafiło w Edece w Niemczech w Kleve przy granicy z Holandia ale bankomaty nie stwarzały takiego problemu.

Re: uwaga na wypłaty za granicą

Post przez kasa » 2018-04-26, 14:34

Brak opłat za wypłatę z bankomatów zagranicznych dotyczy kont walutowych!!!!

Jak sobie wyobrażasz wypłatę złotówek z bankomatu w Tunezji, Niemczech? Skoro masz konto złotówkowe, to nie oczekuj sponsoringu. Za głupotę trzeba płacić :-)

Re: Nest Bank wypłaty z bankomatów - lista darmowe

Post przez Julia » 2015-09-10, 23:02

Martka napisał(a):Czy ktoś posiada listę bankomatów darmowych bankomatów Nest Banku, z których można wypłacić pieniądze bez żądnej prowizji?


Niestety na dzień dzisiejszy takowych nie ma :)

koszt wypłaty za granicą w Nest banku

Post przez watchowy » 2014-07-01, 14:44

za granicą to na każdy bank trzeba uważać, a nie tylko na Nest Bank A jak z tym darmowymi wszystkimi bankomatami? bo znalazłem info, że podobno to prawda, a zastanawiam się nad założeniem konta w T-Mobile

0 zł

Post przez tracer » 2014-06-20, 08:17

Opłata za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce - 0 zł. tak się Nest Bank reklamuje. więc w Polsce nie powinno być żadnych problemów

lista darmowych bankomatów

Post przez buduaros » 2014-06-12, 08:27

T-Mobile oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Faktycznie sprawa z wypłatami zagranicą może wyglądać tak jak opisano wyżej, ale w większości banków (z darmową wypłatą zagranicą) banki tak przeliczają kursy

uwaga na wypłaty za granicą

Post przez samdobek » 2014-05-16, 17:57

Trzeba uważać na wypłaty ZA GRANICĄ !!! Reklamują się, że wypłata jest bez prowizji we wszystkich bankomatach na całym świecie. NIC BARDZIEJ MYLNEGO !!! Prowizji nie ma, ale bardzo ładnie jest zawyżony kurs np Euro, Dolara USD. Wypłacałem kilka dni temu pieniądze w Tunezji i w Niemczech. W Tunezji przeliczono mi na USD po 3,1764 PLN 09.05.2016 (kurs NBP 3,02), w Niemczech na Euro po 4,38 PLN dnia 13.05.2016 ( kurs NBP- 4,18). Wypłaciłem również pieniądze w Niemczech kartą banku, który ma 3,5 % prowizji od wybranej kwoty. Wyobraźcie sobie, że gdybym wybierał z prowizją, to miałbym o 270 PLN więcej na koncie - ale zaślepiony byłem darmowym wypłacaniem. Uważam, że to o... klienta - a pani konsultant z banku powiedziała mi, że bank może sobie ustalić kurs dnia np. Euro - Taki, jaki mu się spodoba. (rozmowa była nagrywana).
Ja czuję się o... i zamykam konto w tym banku. Nie mogę współpracować z kimś, kto moją niewiedzę wykorzystuje do oskubania mnie z moich - moich pieniędzy.
to tyle

Post przez gural » 2013-12-24, 03:56

Tak piszą ale czy tak jest faktycznie? Ja jak zakładałem konto w mbanku też tak pisało, dopiero później okazało się, że ze wszystkich bankomatów w Polsce, ale w sieci euronet także najlepiej się wszystkiego dowiedziec w banku.

lista

Post przez kasiulek » 2013-10-27, 14:06

No wlasnie jak to jest z tymi bankomatami w banku Nest? Faktycznie wszystkie wyplaty z bankomatow wszystkich bankow sa darmowe? mial ktos sytuacje, ze zaplacil gdzies prowizje?

wszystkie za darmo?

Post przez elemelek » 2013-10-25, 19:27

No podobno we wszystkich bankomatach można?! Tak przynajmniej się reklamują :) Czy ktoś może wyciągał kasę i zdarzyło mu się, że zapłacił prowizje?

Góra