Zarejestruj

Czy zajęte przez komornika mieszkanie można sprzedać?

Re: Czy zajęte przez komornika mieszkanie można sprzedać?

Postprzez maluch22 » 2014-09-18, 20:32

Witam dla wyjaśnienia jest szansa uratowania mieszkania od licytacji sprzedaży przez komornika

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez ketrabpoks » 2014-11-23, 22:49

Nie mogę czytać tych bredni.
Tak to jest jak ktoś gdzieś tam poczytał po forach i wydaje mu się , że jest ekspertem ds nieruchomości... i wypisuje głupoty po wszystkich możliwych forach ... żenada...
Po pierwsze takie mieszkanie z przejęciem komorniczym jak najbardziej można sprzedać o ile komornik wyrazi na to zgodę( Zazwyczaj wyraża na to zgodę) Padło pytanie , kto kupi takie mieszkanie z wpisem w dziale 3 i 4 ?? To działa na podobnych zasadach jak w przypadku hipoteki.
Przykład jeśli mieszkanie jest warte 300 tysięcy i mamy 100 tysięcy zadłużenia. To sprzedający dostaję 200 tysięcy , a 100 tysięcy idzie na konto wierzycieli. Oczywiście do tego mamy masę dokumentów , które nas zabezpieczają przed jakimkolwiek roszczeniem sobie praw do naszej nieruchomości , która nabyliśmy.
Moja wiedza nie pochodzi z jakichś for internetowych . Tylko z doświadczenia jakie nabyłem pracując kiedyś jako Doradca ds Nieruchomości.

Postprzez GRBnieruchomosci » 2018-04-12, 15:10

W dzisiejszych czasach każdy jest ekspertem od nieruchomości. Nasza Firma zajmuje się skupem nieruchomości z lokatorami, zadłużeniem, komornikiem, dożywociem czy służebnością. Więcej można przeczytać na naszej stronie http://grb-nieruchomosci.pl lub telefonicznie 503 005 990

Poprzednia strona

Powrót do Zadłużeni Forum