Zarejestruj

Jestem zadłużona w bankach na 75000 zł, nie mam już siły

Bandzia

Jestem zadłużona w bankach na 75000 zł, nie mam już siły

Postprzez Bandzia » 2012-09-03, 13:34

Witam.
Bardzo proszę kogoś o pomoc. Jestem zadłużona w bankach na 75000 zł.
Wpadłam w tzw. pętlę kredytową, raty znacznie przewyższają moje dochody.
Nie mam już siły.
Banki, w których jestem zadłużona to: Polbank (kredyt bezpieczny + karta kredytowa), SKOK Stefczyka (kredyt), PKO BP (karta kredytowa) i BPH (karta kredytowa).
Łączna kwota zadłużenia na dzień dzisiejszy wynosi właśnie ok. 75000 zł.
W Skoku mam już 22 dni opóźnienia w spłacie raty i straszą mnie windykacją i komornikiem.
Z Polbankiem można się lepiej dogadać, ale ratę i tak trzeba wpłacić.
Starałam się o kredyt konsolidacyjny, ale wszystkie banki mi odmawiają ze względu na brak zdolności.
Czy ktoś może mi pomóc w jakiś sposób lub coś doradzić?
Będę wdzięczna.

Doradca reklama

Podpowiadam

anna55

Re: Jestem zadłużona w bankach na 75000 zł, nie mam już siły

Postprzez anna55 » 2012-09-03, 13:36

Witam serdecznie! Niestety, musisz zmienić sposób myślenia i postępowania. Ja też miałam chwile załamania. Nie licz na to, że ktoś Ci pożyczy, nie bierz drugiego kredytu. Spróbuj znaleźć jakąkolwiek drugą pracę - nawet na nocną zmianę , sprzątanie - cokolwiek, żeby dorobić, bo inaczej nigdy!!! nie wygrzebiesz się z długów. Nie mam narazie większych opóźnień w bankach niż 3 tygodnie i jakoś dzielnie się trzymam i nie odpuszczam. Z przedstawicielami z działów windykacji rozmawiam różnie - jak są normalni - da się z nimi coś załatwić. Kiedy są chamscy, wyłączam telefon i płacę wtedy, kiedy mam pieniądze. Radzę sobie w ten sposób od 5 miesięcy i jeszcze funkcjonuję. W przyszłym tygodniu jest szansa na to, że znajdę dodatkowy etat do tego, który mam i zacznę normalnie w terminie spłacać swoje zobowiązania - ale szukałam ponad pół roku. Radzę teraz wszystkim: nie łudźcie się, że ktoś Wam coś da, załatwi, pożyczy itp. Musicie znaleźć w sobie tyle siły, aby się podźwignąć i znaleźć dodatkowe źródło dochodów, a nie kolejną pożyczkę, która Was tylko pogrąży jeszcze bardziej. Wszystkiego dobrego. Jakby co, proszę pytać.

Postprzez doradca » 2012-09-03, 13:44

Bardzo dużo w tym racji... najgorsze co może być to kolejna jakaś pożyczka czy kredyt :/
Chyba, że to jakaś konsolidacja WSZYSTKIEGO na długi okres i raty są na prawdę dużo niższe.
Jeśli ktoś z Państwa ma średnie wykształcenie i chciałby pomocy w znalezieniu dodatkowej pracy - chętnie pomogę.
Bandzia - jaki masz dochód? Masz jakąś nieruchomość?

anna55

do doradcy kredytowego

Postprzez anna55 » 2012-09-03, 13:52

Mam wyższe i nie można znaleźć pracy. Jestem z Pomorza, więc jak możesz pomóc np. mnie?

Bandzia

Postprzez Bandzia » 2012-09-03, 13:52

Problem w tym, że nie mam żadnej nieruchomości.
Mój dochód to niecałe 1800zł netto.
Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
Praca dodatkowa bardzo by mnie interesowała, ale najlepiej by mnie urządzała praca w domu popołudniami i wieczorami.
Do 15 jestem w pracy, a po południu dzieci chcą żeby mama trochę pobyła z nimi.
Mieszkam w Zachodniopomorskiem (koło Szczecina).

anitka

Postprzez anitka » 2012-09-03, 13:53

anna55 napisał(a):Radzę teraz wszystkim: nie łudźcie się, że ktoś Wam coś da, załatwi, pożyczy itp. Musicie znaleźć w sobie tyle siły, aby się podźwignąć i znaleźć dodatkowe źródło dochodów, a nie kolejną pożyczkę, która Was tylko pogrąży jeszcze bardziej. Wszystkiego dobrego. Jakby co, proszę pytać.

No dokłądnie, mogę się tylko pod tym podpisać :wink: :lol:

Postprzez piotrqnowak » 2013-02-12, 22:49

Witam chyba jestem w stanie panu pomóc uzyskać kredyt na spłatę wszystkich zobowiązań. Jeśli jest pan zainteresowany 515-640-198

Postprzez Kwiatkowski » 2013-04-28, 13:53

piotrqnowak napisał(a):Witam chyba jestem w stanie panu pomóc uzyskać kredyt na spłatę wszystkich zobowiązań. Jeśli jest pan zainteresowany 515-640-198

W jaki sposób oferuje Pan pomoc w zadłużeniu?
Czy tylko kredyty?

Postprzez Pracowity » 2013-08-13, 15:47

witam,

na kilku forach pomagam ludziom wyjść z ciężkiej sytuacji. Jak? Oferując ciężką pracę. Proszę o tel. lub sms "praca" - 509 510 998.

Postprzez Dekster » 2013-11-04, 03:24

Nie poddawaj się bo z każdej sytuacji jest jakieś wyjście:
http://www.forum-kredytowe.pl/f135/jak- ... 63781.html
Zgłoś się do nas przeanalizujemy bezpłatnie Twoją sytuacje i pomożemy Ci wyjść z tych długów , tak abyś nie wplatała się w kolejne.

Następna strona

Powrót do Zadłużeni Forum