Zarejestruj

Negocjacje z bankami jedyna metoda wyjścia z pętli kredytowej !

ulki

Negocjacje z bankami jedyna metoda wyjścia z pętli kredytowej !

Postprzez ulki » 2012-08-31, 12:22

Dlaczego wszyscy chcą dalej brnąć w pętle kredytową?? Przecież wiadomo, że każdy koleiny kredyt Was bardziej obciąży. To jest błędne koło. Negocjujcie z bankiem warunki spłaty. Jeśli nie dajecie sobie z tym rady, skorzystajcie z usług firmy prawniczej która ma w tym wprawę. Długu nie można anulować, jednak mozna przystosować spłatę do warunków finansowych dłużnika i najczęściej udaje sie uniknąć egzekucji komorniczej. Nie szukajcie nic na siłę, bo cud się nie zdarzy. Nie będzie cudownego przypływu gotówki, nie znajdzie się też prywatny inwestor, który wyciągnie do Was rękę. Mam wielu klientów, którzy przy zarobkach 1000 zł spłacają raty w wysokosci 4-5 tys. Co najgorsze jak wchodzi windykacja, oni szukają kolejnej pożyczki, żeby tylko spłacić poprzednią. W ten sposób pogrążają sie coraz bardziej. Nie jest ważne czy dadzą sie naciągnąć na przedpłatę czy będą musieli płacić ogromną prowizję w proffi credit, czy zastawią coś cennego w lombardzie.... Próbuję pomagać jak mogę, ale tylko jakieś 5% osób uzyskuje pożyczkę. Ostatnio, oprócz kredytów oferuję ludziom ochronę dłużnika i pomoc w restrukturyzacji zobowiązań.

Doradca reklama

Podpowiadam

kolejny

W 80% przypadków prawnik negocjuje zmniejszenie rat miesięcznych nawet do 50%

Postprzez kolejny » 2012-08-31, 12:22

Współpracuje z nami firma prawnicza. Uwierzcie mi, że to działa. W 80% przypadków prawnik negocjuje zmniejszenie rat miesięcznych nawet do 50%. Sama niestety też musiałam skorzystać. Dzięki temu uratowałam firmę, bank przywrócił mi wypowiedzianą umowę i udało się załatwić sprawę zadłużenia w ZUS. Nie bójcie się takich rozwiązań. Nie próbujcie się zadłużać jeszcze bardziej, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

milena

Re: Negocjujcie z bankiem warunki spłaty a nie bierzcie kolejne kredyty!

Postprzez milena » 2012-08-31, 12:36

Czytajac Twoj post oczułam sie od razu lepiej .Myslisz tak samo jak ja.Mam bardzo trudna sytuacje a mimo to sie nie poddaje pisze pismo za pismem wywalaja mnie oknem...wchodze drzwiami i tak w koło.Widza ze jestem jezeli mozna tak powiedziec upierdliwym dluznikiem i moze cos zdziałam .Na czerwiec z kompletem pism zestem umowiona z radca prawym ktory tez napisze pismo w moim imieniu.Mam nadzieje ze bedzie coraz lepeij.
Powtarzam cały czas ze to ze mam długi nie oznacza ze jestem z*******em czy naciagaczem.Poslizgnęłam sie troszke i ten upadek bardzo boli.
Jedyne co mnie drazni to to ,ze bank zaszufladkował mnie razem z tymi co wogole nie płaca i sie na mnie wypina

Anitka

Re: Negocjujcie z bankiem warunki spłaty a nie bierzcie kolejne kredyty!

Postprzez Anitka » 2012-08-31, 12:37

Witam,

co do zaciągania kolejnego kredytu na spłatę zaległych zobowiązań ,zgadzam sie w 100% ze to bzdura, co do drugiej częsci ,czyli negocjacji z bankiem to mam ogromne doświadczenie. Niestety nie jest ono budujące. Negocjuję z bankiem juz ponad rok, piszę pisma, jak mnie spławiają , udaję ze nie przyjęłam tego do wiadomości i działam dalej.Przez ostatnie pół roku spłaciłam całą kwote kapiłału (200 tys) , co miesiac spłacam ratę odsetkową (800 zł bo tylko na tyle mnie stać) i co ...nic, kompletnie nic.Bezduszni urzednicy bankowi nadal prowadzą egzekucję z mojego domu i innych ruchomości.Juz za chwilę będzie wyznaczony termin licytacji mojego domu, w piątek prosiłam telefonicznie o pomoc Dyrektor banku w którym zaciągnęłam kredyt, ma zadzwonic do sekcji windykacji i w moim imieniu prosić o wstrzymanie egzekucji i podpisanie jakiejś w miare normalnej ugody, póki co zaproponowano mi raty miesięczne 16 tys złoty :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Prawnik też próbował negocjacji, nic nie wskórał - bardzo kulturalnie "spuszczono go po brzytwie".

Powiem Wam szczerze ,nie rozumiem postawy banku...i wcale nie oczekuję wspólczucia tylko życzliwego podejści ado sprawy i chęci ze strony pracowników banku a tu niestety kompletna porażka.
pozdrawiam.

henryk

Re: Negocjacje z bankimi jedyna metoda wyjścia z pętli kredytowej !

Postprzez henryk » 2012-08-31, 12:41

co to za bank? Może czas najwyższy zrobić im reklamę?? Wiesz, jakaś sprawa dla reportera, czy uwaga mogłaby wiele ździałać. Z doświadczenia wiem, że bardzo dobrze na różne instytucje bezduszne działa TVN

Przecież nóż się w kieszeni otwiera jak czytam twoje perypetie. A powiedz dlaczego będzie egzekucja skoro spłaciłaś kwotę kapitału? Rozumiem, że chodzi o odsetki? Może warto wnieś powództwo przeciwegzekucyjne?

Pozdrawiam

anitka

Postprzez anitka » 2012-08-31, 12:42

,tak chodzi o odsetki...A z powództwem przeciwegzekucyjnym to mogłabym startowac gdybym, spłaciła wszystko a oni nadal by chcieli licytowac, a tak jak w tej chwili to d..., mam dług i tyle. Jutro mam telefonowac do Dyrektor, strasznie jestem ciekawa czy coś jej wstawiennictwo wskurało 8)

Kancelaria-Lexton

Postprzez Kancelaria-Lexton » 2012-10-20, 02:02

Powołanie zespołu nadzorująco koordynującego na rzecz poszkodowanych przez banki , ale też co ważne - przez tandem bank-ubezpieczyciel(kredytu) jest dobrym pomysłem . Istnieje już Zrzeszenie poszkodowanych przez system bankowy , przez wymiar sprawiedliwości , wszakże nie odbierając im zasług ( osobiście mi nie znanych ) - to nie jest dobra formuła : potrzeba prawników którzy posiadają tak niezależność jak i zapał oraz odwagę do występowania przeciwko owemu systemowi . Ww. instytucje powstałe oddolnie są raczej traktowane jako nie partnerzy do rozmów , zaś ten drugi podmiot jest wyśmiewany i to na własne życzenie .
Proszę chętnych by zgłaszali telefonicznie a następnie mailowo wstępną chęć udziału ; prowadzimy też ochronę przed działaniami komorników - tych którzy niekiedy zapominają że i oni podlegają regułom prawnym - czynimy to bardzo skutecznie . W mailu powinien być na początek opisany problem - w maks. 3 zdaniach oraz krótkie uzasadnienie powodu dla którego chętny chce przystąpić do działań obronnych pod kierownictwem prawników bowiem inaczej się nie da . Nie krytykowanie na rozmaitych forach internetowych da pożądany efekt a cicha,systematyczna i fachowo poprowadzona batalia sądowa : kto myśli inaczej niech nawet nie dzwoni .
Marek Lekston

Re: Negocjacje z bankami jedyna metoda wyjścia z pętli kredytowej !

Postprzez Dekster » 2013-11-04, 03:21

negocjacje z bankiem powinno się prowadzić bardzo ostrożnie, gdy nie daje się rady samemu albo nie wie się jak to zrobić, zapraszam do kontaktu z nami chętnie służymy pomocą przy negocjacjach z bankiem aby obniżyli raty kredytu. Bank ma swoich prawników - my też :)

Postprzez artysta33 » 2014-02-06, 15:41

Witam serdecznie. W innej dziedzinie skorzystałem z usługi wykupu wierzytelności. W temacie o zadłużeniu w bankach, zgadzam się całkowicie, że "negocjacje z bankami - to jedyna, najlepsza metoda wyjścia z pętli kredytowej" !
polecam

[url=http://www.wega-finanse.pl/wykup_wierzytelnosci,s2.html]wykup wierzytelności[/url]

Postprzez ajerd » 2014-02-06, 16:14

Negocjację są najlepsze, z jednym wyjątkiem. Gdy kredyt umożliwia wcześniejszą spłatę kapitału bez dodatkowych odsetek, warto spróbować się rozglądnąć za czymś z niższym oprocentowaniem i wtedy tym kredytem spłacić kapitał poprzedniego. Wyjdzie to zawsze trochę taniej.
http://www.mieszkanie-dla-mlodych.info - zasady i warunki programu MDM, limity cenowe, banki w MDM, aktualności

Następna strona

Powrót do Zadłużeni Forum